Тристороння контактна група кличе ватажків бойовиків на термінову зустріч

Субота, 24 січня 2015, 17:26

Тристороння контактна група пропонує представникам "ДНР" та "ЛНР", які підписали домовленості в Мінську, провести термінову зустріч.

Про це йдеться у заяві тристоронньої контактної групи за підсумками екстреного засідання 24 січня. 

"Тристороння контактна група наполягає на тому, що бойові дії у Східній Україні, що тривають, мають бути негайно зупинені і всі учасники, які підписали документи у Мінську, мають зустрітися для прямих переговорів якомога швидше, але не пізніше початку наступного тижня", - йдеться у документі. 

Контактна група обговорила зростання напруженості у східній Україні і засудила активізацію насильства, особливо в безпосередній близькості від міста Маріуполь, де є численні жертви серед цивільного населення.

"Таке насильство являє собою явне порушення букви і духу Мінського протоколу та Мінського меморандуму від 5 і 19 вересня відповідно", - заявили у Контактній групі.

"Контактна група готова до такої зустрічі з усіма сторонами, які підписали документи Мінську, в будь-який час", - йдеться в заяві.

Як відомо, до  тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації в Україні входять другий президент України Леонід Кучма, посол РФ в Україні Михайло Зурабов, спецпосланець ОБСЄ Хайді Тальявіні.

Інтерфакс-Україна 

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування