Суд зобов'язав голову Держфіскальної служби спростувати наклеп про Клименка

Вівторок, 27 січня 2015, 09:54

Печерський райсуд Києва зобов'язав голову Державної фіскальної служби Ігоря Білоуса і кілька українських ЗМІ спростувати окремі його висловлювання про екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка.

Відповідне рішення суд ухвалив 26 січня, задовольнивши позов екс-міністра Олександра Клименка про захист честі, гідності, ділової репутації та спростування недостовірної інформації у трьох інтерв'ю, опублікованих у травні, липні та вересні 2014 року.

Як зазначається в рішення суду, йдеться, зокрема, про фразу "роками знищував митницю як таку" і "... корупцію, яку він переміг по-своєму".

У частині фінансових вимог суд лише зобов'язав Білоуса, ДФС і трьох ЗМІ виплатити на користь позивача по 48,72 гривень судового спору.

Суддею у цій справі виступав Сергій Вовк. Апеляційна скарга на рішення Печерського суду може бути подана протягом 10 днів з моменту його оголошення.

Як відомо, Інтерпол 12 січня оголосив у розшук екс-президента Віктора Януковича, екс-прем'єра Миколу Азарова та ряд інших українських екс-чиновників, серед яких є Клименко.

"Інтерфакс-Україна"powered by lun.ua