До Дебальцевого підігнали російську артилерію і "Гради"

Вівторок, 27 січня 2015, 10:29

До Дебальцевого на Донеччині перекинули російську артилерію і "Гради".

Про це йдеться у зведенні групи "Інформаційний спротив".

Відзначається, що протягом останньої доби в зоні конфлікту на Донбасі найбільш складна ситуація склалася на Дебальцевському напрямку.

Після спроб штурму позицій українських військ в районі населених пунктів Санжарівка і Троїцьке російсько-терористичні війська проводять доукомплектування своїх передових підрозділів особовим складом та бойової техніки.

Крім того, противник продовжує нарощувати свої ударні тактичні групи на флангових позиціях Дебальцевського плацдарму, а також північніше Авдіївки і в південно-західних передмістях Горлівки.

На напрямку "головного удару" по лівому флангу Дебальцевського плацдарму розгорнуто зведену артилерійську групу терористів, укомплектовану російськими військовослужбовцями зі складу двох артилерійських бригад Центрального військового округу РФ (26 од. САУ і буксована артилерія, 12 установок РСЗВ).

Через н.п.Стаханов і Брянка зафіксовано перекидання противником до рубежу Ганнівка - Вергулівка поповнення (до 200 російських найманців, до 15 одиниць бронетехніки, включаючи 6 танків).

У районі Попасної противник продовжує завдавати вогневі удари по передових позиціях українських військ, забезпечуючи можливість подальших активних дій для формувань терористів. Українська артилерія активно веде контрбатарейну боротьбу.

Протягом останньої доби поновилися масовані артилерійські обстріли з боку противника в Петровському районі Донецька, а також в районі н.п.Станиці Луганської.

У цих районах противник зосередив значну кількість артилерії (в Петровському районі Донецька - 5 вогневих батарей ствольної і реактивної артилерії, в районі Станиці Луганській - дві артилерійських групи, які досить активно взаємодіють під єдиним управлінням).

На південь від Донецька на ділянці Степне - Оленівка після бою з активним застосуванням артилерії формування російсько-терористичних військ залишили свої позиції і відійшли на північний схід від Оленівки. Відхід формувань супротивника здійснювався під прикриттям безладної артилерійської стрільби з району Докучаєвська.

У Горлівській "кишці" навпроти Вуглегірська і Світлодарська противник продовжує зосереджувати ударну тактичну групу, намагаючись підготувати "зустрічний удар" по тилах плацдарму. У складі групи на даний момент - до 22 танків і 34 ББМ, зведених в три тактичних підрозділи, загальна кількість живої сили противника в цьому районі (включаючи Єнакієве) досягає 2 000 осіб, зазначають в ІС.powered by lun.ua