"Надзвичайний" режим дозволить локалізувати небезпеку, вірять у Яценюка

Вівторок, 27 січня 2015, 15:39

Запровадження режиму надзвичайної ситуації на Донбасі і режиму підвищеної готовності у країні дозволить "локалізувати небезпеку" у ситуації воєнного конфлікту на сході і терористичних загроз по всій Україні.

Про це заявив радник прем’єр-міністра Данило Лубківський, повідомляє "Радіо Свобода".

За його словами, обидва режими не порушують прав і свобод українців, а дозволяють налагодити діяльність органів влади на місцях.

Як заявив Лубківський, рішення уряду стосуються насамперед органів державної влади з метою "навести порядок у країні".

"Загальне завдання двох режимів, введених у нашій країні, – локалізувати небезпеку, створити для неї надійну перепону і, що найважливіше, мобілізувати владу в ситуації, коли ми зустрічаємо агресію з боку Російської Федерації", - наголосив Лубківський.

За його словами, серед завдань, які мають здійснювати органи державної влади на місцях, – це підготовка захисних споруд, поповнення запасів необхідних продуктів і медикаментів, налагодження дієвої системи оповіщення населення у разі небезпеки.

Як відомо, Кабінет міністрів 26 січня вирішив запровадити режим надзвичайної ситуації у Донецькій і Луганській областях і режим підвищеної готовності на всій території України.powered by lun.ua