На Донеччині містами їздять "Піони" та "Панцирі"

58 переглядів
Субота, 31 січня 2015, 14:20

У Шахтарську Донецької області зафіксували пересування містом сучасних російських самоходного зенітного ракетно-гарматного комплексу (ЗРПК) наземного базування "Панцир-С1".

"Панцир" був помічений на вулицях Шахтарська
 

Універсальний ЗРПК ближньої дії "Панцир-С1" призначений для протиповітряної оборони найважливіших малорозмірних військових і промислових об'єктів, частин і з'єднань сухопутних військ, а також для посилення угрупувань ППО на малих і гранично малих висотах.

Разом з тим у Макіївці була помічена колона російських самохідних гармат "Піон". Автори відео, яке 29 січня було опубліковано в Youtube, зазначили, що це - "звичайний день у Макіївці".

Самохідні гармати 2С7 "Піон" призначені для придушення тилів, знищення особливо важливих об'єктів і засобів ядерного нападу в тактичній глибині на відстані до 47 км.

Пізніше міністр оборони Степан Полторак підтвердив: на окуповану територію Донбасу росіянами були завезені потужні артилерійські установки "Піон".

На відкритті виставки "Волонтерський воєнпром" міністр заявив: "Це дійсно серйозна зброя. Але в ньому немає нічого нового. Така зброя стоїть на озброєнні і України". 

Українська правда, ИнформаторУНИАН

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua