МОЗ за часів Богатирьової вкрав у держави понад мільярд гривень - СБУ

Середа, 11 лютого 2015, 11:13

СБУ та прокуратура викрили корупційну схему при державних закупівлях Міністерством охорони здоров'я ліків та медичних товарів у 2012-2014 роках на суму понад 1 млрд 260 млн гривень.

Про це йдеться у повідомленні СБУ.

Як зазначається, корупційна схема також призвела до значного подорожчання лікарських засобів, що вдарило перш за все по соціально незахищених верствах населення.

"Встановлено, що службові особи одного з найбільших дистриб’юторів фармацевтичної продукції постачали ліки на замовлення МОЗ України за цінами, завищеними на 20-40%. Для цього до документів, необхідних для митного оформлення товарів, вносилися завідомо неправдиві відомості", - повідомляє прес-служба.

Таким чином зловмисники отримували надприбутки в обхід встановленої законодавством 10-відсоткової граничної надбавки на оптові ціни на лікарські засоби та вироби медичного призначення.

Сплачувати за незаконне збагачення ділків доводилося з власних кишень громадянам України.

Протягом 2012-2014 років цією комерційною структурою за посередництва підконтрольних іноземних фірм імпортовано до України на виконання державного замовлення лише за договорами з МОЗ фармацевтичної продукції на суму понад 1 мільярд 260 мільйонів гривень.

Економічна правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування