Лідери бойовиків хочуть іще дещо узгодити в домовленостях "нормандської четвірки"

Четвер, 12 лютого 2015, 12:08

Лідери т.зв. "ДНР" і "ЛНР" підписали запропонований "нормандською четвіркою" документ з урегулювання ситуації на південному сході України.

Про це заявив голова "ЛНР" Ігор Плотницький, повідомляє ТАСС.

У свою чергу, голова "ДНР" Олександр Захарченко повідомив, що пункти документа, підписаного учасниками контактної групи, вимагають додаткового узгодження.

"Усі пункти вимагають додаткових узгоджень, тому, у випадку, якщо будуть порушення, жодних нових зустрічей і меморандумів не буде", - заявив він.

"Завдяки гарантіям президента Росії, канцлера Німеччини й президента Франції ми підписали сьогодні угоду, яка, як ми сподіваємося, покладе край бойовим діям і дозволить ДНР і ЛНР зайнятися мирним будівництвом на благо нашого народу", - зазначив Захарченко.

"Цим кроком ми допоможемо змінитися і самій Україні", - вважає він.

Потім голови "ДНР" і "ЛНР" повернулися в будівлю "Дипсервіс Холу" в Мінську, де проходила зустріч учасників "контактної групи" по Україні.

Документ було вироблено в "нормандському форматі" за підсумком понад 14-годинних переговорів лідерів РФ, Франції, Німеччини, України.

Потім текст документа спрямували для обговорення і підписання до контактної групи. Однак лідери "ДНР" і "ЛНР" спочатку відмовилися його підписати.

Як пише РБК, ключове питання про лінію фронту вирішено так: Київ відводить війська від фактичної лінії, бойовики – на вересневі позиції.powered by lun.ua