Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Суд продовжив арешт Штепи до 14 квітня

П'ятниця, 13 лютого 2015, 18:46

Червонозаводський районний суд Харкова продовжив запобіжний захід стосовно колишнього мера Слов'янська Нелі Штепи до 14 квітня.

Про це повідомив адвокат Штепи В'ячеслав Дейниченко.

"Суд ухвалив рішення про продовження запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою до 14 квітня", - сказав він.

Дейниченко також повідомив, що слухання справи по суті призначено на 23 лютого.

"Було заявлено клопотання зі сторони обвинувачення про виклик п’ятьох свідків. З боку захисту були заявлені 50 свідків, які були допитані під час досудового розслідування. Ми наполягали на явці на судове засідання, оскільки вважаємо, що вони можуть дати об'єктивні свідчення, що підтверджують невинуватість нашого клієнта. Суд задовольнив обидва клопотання. Він також задовольнив наше клопотання про проведення процесу у відкритому режимі", - сказав Дейниченко.

Штепу було заарештовано 11 липня 2014 року.

Їй інкримінують скоєння кримінальних злочинів, передбачених ч. 3 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, що спричинили загибель людей) і ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи або організації) Кримінального кодексу України.

5 листопада 2014 року колегія суддів Червонозаводського райсуду вирішила направити провадження за обвинуваченням Штепи до апеляційного суду Харківської області для звернення до Вищого спеціалізованого суду України (ВССУ) з розгляду цивільних і кримінальних справ для визначення підсудності.

У мотивувальній частині постанови суд посилався на те, що злочини, які інкримінують Штепі, відбувалися на території м. Слов'янська (Донецька область), тобто не в межах територіальної юрисдикції Червонозаводського райсуду Харкова.

Крім того, свідки у справі живуть у Слов'янську і, якщо їм доведеться їздити на суд до Харкова, це може призвести до затягування строків розгляду справи.

ВССУ ухвалив постанову про розгляд справи стосовно Штепи в Червонозаводському райсуді Харкова.

Інтерфакс-Україна

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: