Поки в Мінську домовлялися про мир, в Україну вдерлися 50 танків - Сергеєв

Субота, 14 лютого 2015, 11:33

Поки тривала зустріч "нормандської четвірки" у Мінську, 50 нових танків, 40 артилерійських систем і 40 військових автомобілів прибули з Росії на підтримку сепаратистів.

Про це заявив представник України в ООН Юрій Сергеєв у ході прес-конференції у штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку.

За його словами, Україна розчарована відмежуванням Росії від імплементації мінських домовленостей. 

"Ми не приховуємо нашого розчарування, що керівництво Росії негайно відмежувало себе від процесу імплементації [мінських домовленостей], наполягаючи, що Росія не є стороною конфлікту. Викликом також є те, що лідери Донецька і Луганська негайно після підписання домовленостей висловили сумніви щодо реальності їхнього виконання", - зазначив Сергеєв.

Він також наголосив, що у той час, коли у Мінську тривала зустріч, "50 нових танків, 40 артилерійських систем і 40 військових автомобілів прибули з Росії на підтримку сепаратистів".

Нагадаємо, у п'ятницю на зустрічі в Мінську лідери України, Росії, Німеччини і Франції домовилися про припинення вогню на Донбасі з 15 лютого. Крім того, від лінії зіткнення має бути відведене важке озброєння.

Однак уже наступного дня прес-секретар російського президент Дмитро Пєсков заявив, що РФ не є стороною, яка "повинна виконувати дії", обумовлені Мінськими документами

Радіо Свободаpowered by lun.ua