У Захарченка знайшлася квартира на Печерську вартістю 26 мільйонів

Понеділок, 16 лютого 2015, 09:54

Нідерландська компанія "Stichting administratiekantoor LVV", на яку офіційно оформлений маєток екс-міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка, також записана власником квартири в елітному житловому комплексі на Печерську.

Про це стало відомо з переліку власників житла у цьому комплексі, опублікованому проектом "ГарнаХата", пишуть "Наші гроші".

Як зазначається, йдеться про комплекс "Новопечерські Липки" по вул. Драгомирова 12, поблизу м. Дружби Народів.

 

Згідно з даними Реєстру прав на нерухоме майно, у цьому комплексі на "Stichting administratiekantoor LVV" оформлене помешкання загальною площею 255 кв.м.

Ціна квадратного метру в "Новопечерських Липках" варіюється від 38 до 65 тисяч гривень. Таким чином квартира аналогічної площі "під ремонт" може коштувати близько 17 млн гривень.

Окрім того, за інформацією агентств нерухомості, помешкання ідентичної площі в цьому домі наразі продають за 1 млн доларів, що за актуальним курсом НБУ становить 25,91 млн гривень.

Нідерландський "Stichting administratiekantoor LVV" ("Фонд Адміністративне Бюро LVV") став власником квартири у квітні 2012 р., по договору купівлі-продажу. Управителем нерухомості записана дочірня фірма фонду - "Стак ЛВВ" (заснована влітку 2013 р., директор Ольга Пустова).

 

Нагадаємо, на "Stichting" і "Стак" також оформлені відповідно власність та управління маєтоком Захарченка в селі Романкові. Право управління нерухомим майном на квартиру оформили 4 листопада 2013 р., на будинок - 7 грудня.

Даних про обтяження (арешт) та заборону відчуження майна немає у витягах на жоден з об’єктів - ні на квартиру, ні на будинок.

Нагадаємо, Захарченко був оголошений у міжнародний розшук ще в лютому 2014 р.

 

Як відомо, фірма "Stichting administratiekantoor LVV" є в контексті бізнес-інтересів Захарченка.

Саме ця компанія була і досі лишається співвласником ЗАТ "Гірничо-рудні технології", яке у свою чергу було і є співвласником ПАТ "Мармуровий кар’єр "Трибушани", при цьому однойменна торгову марку Захарченко оформив на самого себе.

"Економічна правда"powered by lun.ua