Україна відмовила Грузії в екстрадиції Саакашвілі

Вівторок, 17 лютого 2015, 16:08

Головна прокуратура Грузії звернулася до Генеральної прокуратури України з клопотанням про видачу Міхеїла Саакашвілі і Зураба Адеішвілі, однак отримала відмову.

Про це заявила заступник керівника прес-центру Головної прокуратури Грузії Натіа Сухіашвілі, повідомляє Апостроф.

"Ми направляли звернення до Генпрокуратури України з проханням про екстрадицію Саакашвілі, проте отримали відмову",- сказала Сухіашвілі.

За її словами, у відомстві на даний момент обговорюється можливість подальшого подання клопотання до України або міжнародних інстанцій з питання видачі Саакашвілі.

У той же час, у Генпрокуратурі України заявили, що отримали від Грузії документи з вимогою екстрадиції екс-президента Саакашвілі, і "наразі проводять екстрадиційну перевірку за цим запитом", повідомив "Інтерфакс-Україна".

Як повідомлялося, прокуратура Грузії закликала Україну до співпраці та екстрадиції осіб, які перебувають у розшуку – серед них екс-президента Михаїла Саакашвілі.

Минулого тижня Михаїла Саакашвілі було призначено на посаду голови Дорадчої міжнародної ради реформ, створеної при президенті Порошенку.

Цей факт викликав обурення офіційного Тбілісі, через що Міністерство закордонних справ Грузії викликало для роз'яснень посла України в Тбілісі Василя Цибенка.

Європейська правдаpowered by lun.ua