"Беркутівець", що цькував "Автомайдан", досі водить автобус МВС з символом сепаратизму

Четвер, 19 лютого 2015, 13:53

Міліціонер-водій автобусу МВС Сергій Павлюк, який у складі тодішнього спецпідрозділу "Беркут" приймав участь у затриманні "автомайданівців" минулої зими, досі водить автобус з георгієвською стрічкою на лобовому склі.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє користувач Яків Євгенович, який опублікував відео розмови з прапорщиком Павлюком.

Автор запису запитав у водія, чому стрічка, яка є символом сепаратизму в Україні, закріплена на лобовому склі, на що той відповів, що не знає і сам її туди не прив'язував.

Він також відмовився зняти стрічку, заявивши, що зробить це в гаражі, попередньо порадившись з напарником.

Вказаний автобус ПАЗ має спеціальний номерний знак 1611. Автор запису також опублікував документ за підписом колишнього керівника "Беркуту" Сергія Кусюка, який зараз переховується, згідно з яким у затриманні активістів "Автомайдану" 23 січня 2014 року на Кріпосному провулку в Києві приймав участь міліціонер-водій С. Павлюк.

 

Тоді він керував автобусом ПАЗ з номерним знаком 1612.

Це затримання активістів пізніше стало предметом розслідування, оскільки правоохоронці тоді значно перевищили свої повноваження, пошкодивши автомобілі та побивши людей.

Українська правдаpowered by lun.ua
Усі новини...