У Широкиному зміцнюють нові позиції сил АТО

Четвер, 19 лютого 2015, 16:11

Дев'ять одиниць техніки відправилися для будівництва нових позицій у Широкіне.

Про це повідомляє прес-служба Маріупольскої міської ради.

"У цей час у районі села Широкине ведуться масштабні роботи зі зміцнення нових позицій Збройних сил України", - сказано в повідомленні.

За інформацією міськради, облаштовувати оборонні рубежі щодня виїжджають 9 одиниць техніки (екскаватори, самоскиди й автокрани), а також необхідні будівельні матеріали.

Один з бійців морської піхоти, який перебуває під Маріуполем, розповів "Українській правді", що частина Широкиного контролюється силами АТО.

"Широкино перебуває під контролем ВСУ. Ми тримаємо частину селища, інша частина перебуває під їхнім контролем бойовиків. Ми тримаємо буферну зону, щоб вони не пройшли в напрямку Маріуполя, зміцнюємося тут", - сказав він.

"Ми буквально дивимося один на одного в бінокль. По нас працюють їхні снайпери", - додав він.

Боєць також розповів, що кілька днів тому рота морської піхоти брала участь у звільненні бійців батальйону Донбас, які 15 лютого через помилку "провідника" потрапили в засідку під Широкиним.

"Донбас" мав замінити нас і "Азов". Провідник завів їх на трасу, яка веде убік Саханки, де стояли сепаратисти й мінометні батареї. Він дав їм напрямок їхати прямо, але сам повернув праворуч. Там хлопці потрапили у засідку. Потім, вони відходили, і їх затисли в селищі. Ми  отримали завдання допомогти їх витягнути", - розповів він.

"Тоді ми завели нашу техніку в Широкине, на окраїну селища,  і під нашим прикриттям вони відійшли на наші позиції", - розповів боєць.

Українська правдаpowered by lun.ua