У Держдумі просять перевірити дані про листування людини Навального і радника Яценюка

П'ятниця, 20 лютого 2015, 21:59

Перший заступник голови комітету Держдуми з оборони Андрій Красов попросив російських правоохоронців перевірити інформацію про листування між радником прем'єра України Андрієм Ревуцьким і членом ради "Партії прогресу" Миколою Ляскіним.

Чиновник надіслав запити керівникам ФСБ, Слідчого комітету і Генпрокуратури, а копії запитів на ім'я Олександра Бортнікова, Олександра Бастрикіна і Юрія Чайки опинилися в розпорядженні ТАСС.

Раніше в інтернеті з'явилися скріншоти листування, в якому Ляскін нібито просить надіслати на марш 1 березня активістів Майдану, здатних навчити людей в Москві.

"З листування стає зрозуміло, що антикризовий марш "Весна" готується для того, щоб, як висловлюється Ляскін, "покласти початок зміні влади в Росії за аналогією з Майданом", - пише Красов.

Далі депутат зазначає, що "Ляскін просить про допомогу у вигляді досвідчених активістів Майдану для того, щоб вони допомогли спровокувати тих, хто прийшли на зіткнення з поліцією і "окупацію" центру Москви".

"Прошу вас здійснити перевірку зазначеного листування і в разі необхідності вжити відповідних заходів", - йдеться в запитах Красова.

У них він також вказує, що Ревуцький підтверджує готовність направити в Росію 200-300 осіб.powered by lun.ua