Відведення озброєння погодили з бойовиками. Час "Ч" настає у неділю

Субота, 21 лютого 2015, 20:40

Лідер бойовиків Донецька Олександр Захарченко узгодив документи по відведенню важкого озброєння.

Про це "Українські правді" повідомив керівник української групи військових у спільному координаційному центрі з контролю за припиненням вогню Петро Канонік.

"Буквально годину тому представник Росії у спільному центрі Олександр Ленцов підписав в Захарченка, а перед цим у Плотницького (лідер бойовиків Луганська - УП) документи по відведенню важких озброєнь", - повідомив Канонік.

"Час "Ч" настає з завтрашнього дня – 22 лютого", - додав він.

Відповідаючи на питання, як буде з Дебальцевим, оскільки за Мінськими домовленостями бойовики мають відводити техніку від лінії станом на 19 вересня, а Україна – станом на день підписання Мінських домовленостей, а сили АТО відійшли звідти вже після переговорів, він сказав:

"Карту писали по Мінських домовленостях. На той момент Дебальцеве було під нашим контролем".

"Але я не виключаю, що питання Дебальцевого може вирішуватись окремо, бо було порушення з боку бойовиків, а на момент "Мінська-2" воно було під нашим контролем", - сказав він.

Як відомо, під час Мінських переговорів саме Путін наполягав на тому, що Дебальцеве в оточенні, а українські військові мають скласти зброю. Питання Дебальцевого мало одне з ключових значень під час переговорів.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування