ЗСУ відводять важку техніку, але лишають сили на випадок атаки бойовиків

П'ятниця, 27 лютого 2015, 09:47

Збройні сили України продовжують відводити важку техніку від лінії зіткнення з проросійськими бойовиками на сході України.

Про це заявив заступник начальника управління інформаційних технологій Міністерства оборони України, полковник Сергій Галушко на брифінгу, який показав "5 канал".

"Ми продовжуємо відведення наших підрозділів. Уже через кілька годин ЗМІ покажуть, як підуть наші нові колони артилерії в тил", - сказав він.

"Зазначу, що Збройні сили України залишають достатньо сил і засобів уздовж лінії стикання сторін на випадок порушення терористами та російськими військами, які їх підтримують, умов припинення вогню, на випадок необхідності ведення оборони наших позицій", - додав посадовець.

"Заходи відведення нами озброєння здійснюються під контролем представників місії ОБСЄ. Вони супроводжують наші колони і фіксують, звідки вони виводяться та в якому напрямку здійснюється рух колон", - наголосив він.

"Ми вимагаємо адекватного дотримання мінських домовленостей усіма сторонами, які їх підписали", - додав Галушко.

Відповідаючи на запитання, він також повідомив: "Навпроти кримського перешийку Збройними силами створено відповідне угруповання військ – склад його, зі зрозумілих причин, називати не можу, але воно є достатнім для адекватного реагування на ситуацію залежно від того, як вона буде розвиватися".powered by lun.ua