Бойовики ганяють озброєння туди й назад, імітуючи відведення - штаб

Неділя, 1 березня 2015, 15:13

Бойовики здійснюють переміщення військової техніки від лінії розмежування до тилових районів, а в нічний час – у зворотному напрямку.

Про це під час брифінгу заявив речник штабу АТО Андрій Лисенко. 

"З метою введення в оману представників місії ОБСЄ, бойовики здійснюють переміщення військової техніки від лінії розмежування до тилових районів, а в нічний час – у зворотному напрямку", - заявив він.

Як відомо, раніше в РНБО заявили, що бойовики досі не надали міжнародним спостерігачам всю необхідну інформацію про свою військової техніки, маршрутів догляду і його подальшого місцезнаходження.

Згідно з Мінськими угодами, після повного припинення вогню о 00:00 15 лютого відведення важкого озброєння мало розпочатися на другу добу - у вівторок, 17 лютого.

Лідери "ДНР" заявили, що почали відведення важкого озброєння від лінії зіткнення на Донбасі 24 лютого.  Перед цим лідери "ЛНР" заявили, що нібито почали відводити важку техніку від лінії розмежування.

Однак група "Інформаційний спротив" називала це імітацією. У РНБО також заявили, що інформація про відвід важкого озброєння терористами не відповідає дійсності.

28 лютого президент Петро Порошенко заявив, що бойовики здійснюють "фейкове" відведення важкого озброєння від лінії зіткнення на Донбасі.

У свою чергу 28 лютого в "ДНР" заявили, що неділя, 1 березня, буде останнім днем ​​відведення важкого озброєння від лінії зіткнення конфліктуючих сторін на Донбасі.

Українська правда powered by lun.ua