Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Бойовики обстріляли Широкине з забороненої зброї

Четвер, 12 березня 2015, 14:43

Бойовики обстріляли позиції сил АТО в Широкиному з забороненої мінськими домовленостями зброї.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

"О 14.51 сьогодні, 12 березня, проросійські незаконні збройні формування знову почали обстріл багатостраждального населеного пункту Широкіне", - зазначили в повідомленні.

"Нехтуючи дотриманням мирних угод, терористи застосовують міномети калібру 120 мм. Згідно з Мінськими домовленостями, цю смертоносну зброю бойовики давно повинні були відвести від лінії розмежування на визначену відстань", - додали в Міноборони.

Як відомо, процес відведення важкого озброєння має відбуватися згідно з "Планом контролю з координації та реалізації комплексу заходів з виконання мінських угод", підписаним у Спільному центрі з контролю та координації питань щодо припинення вогню та поетапної стабілізації лінії розмежування сторін.

Цей документ було узгоджено з особами, які брали участь у підписанні Мінських угод. Згідно з цим планом, озброєння мали відводитися одночасно обома сторонами конфлікту під наглядом спостережної місії ОБСЄ.

"Українська сторона суворо дотримується даних вимог та безперешкодно допускає наглядачів до місць знаходження відведеного озброєння, чого неможливо домогтися від бойовиків", - наголосили в повідомленні.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: