На Луганщині військовий підірвався на фугасі. Бойовики не тримають "тишу"

Субота, 14 березня 2015, 10:47

Протягом 13 березня та ночі на 14 березня на Луганщині не дотримувався режим бойової тиші.

Як заявив глава Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль, неодноразово спалахували перестрілки між українськими силовиками та бойовиками на околицях Кримського.

"Інформація про поранених чи загиблих не надходила. В Станиці Луганській зранку періодично чути віддалені вибухи. У самому селищі тихо", - зазначив він.

Разом з тим 13 березня у Біловодську районну лікарню з пораненнями було доставлено 45-річного військовослужбовця, мешканця Черкаської області.

"Як з’ясувалося, поранення він отримав у Станично-Луганському районі ще в четвер, наїхавши автомобілем на закладений на автодорозі фугас. Пораненому надана медична допомога, загрози життю немає", - повідомив Москаль.

За його даними, триває відновлення пошкоджених комунікацій вздовж лінії розмежування вогню.

"Єдиним населеним пунктом області без електроенергії залишається Троїцьке Попаснянського району, без газу – Трьохізбенка Новоайдарського району. На решті підконтрольній Україні території системи життєзабезпечення працюють за винятком окремих вулиць чи мікрорайонів, де продовжуються ремонтні роботи", - повідомив Москаль.

Українська правда powered by lun.ua