Бойовикам не дозволили закріпитися на території сил АТО на Луганщині

Четвер, 19 березня 2015, 10:08

Бойовикам, які в порушення Мінських домовленостей, напередодні перейшли лінію розмежування в Луганській області, не вдалося закріпитися.

Про це "Українській правді" повідомив прес-секретар оперативного командування "Північ" Анатолій Прошин.

"Наразі наші сили працюють над тим, щоб бойовики відійшли. Триває хаотична стрільба зі стрілецької зброї. станом на ранок не було відомо, чи відійшли вони назад за міст", - повідомив Прошин.

Він нагадав, що напередодні бойовики перейшли через зруйнований міст, порушивши лінію розмежування, яка йшла по річці Сіверській Донець в районі Станиці Луганської.

Вони намагалися там зробити блокпост.

"Але наші сили не дали їм закріпитись і збудувати укріплення", - повідомив Прошин.

 

Він додав, що Ситуація в зоні відповідальності військ оперативного командування "Північ" залишається напруженою.

Порушуючи Мінські домовленості бойовики не покидають спроб просунутись на контрольовані силами АТО території.

Протягом останньої доби в зоні відповідальності військ оперативного командування "Північ" бандитські угрупування здійснили 2 обстріли опорних пунктів зі стрілецької зброї.

В обох випадках у напрямку Слявяносербська по противнику було відкрито вогонь у відповідь. Завдяки вмілим та професійним діям військовослужбовців механізованої бригади, які негайно відреагували на зухвалі дії ворога позиції сил АТО залишаються підконтрольними Збройним Силам України.

З метою фіксування порушень бойовиками припинення вогню війська оперативного командування "Північ" продовжують забезпечувати роботу ОБСЄ в зоні своєї відповідальності.

Підрозділами протиповітряної оборони зафіксовано три прольоти ворожих безпілотників в районах ВЕСЕЛА ГОРА- ТЕС міста ЩАСТЯ та ЮНИЙ ЛЕНІНЕЦЬ-НОВИЙ АЙДАР.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування