Нацгвардія заявляє, що додаткові сили в Дніпропетровськ не стягує

Понеділок, 23 березня 2015, 16:19

У Нацгвардії заявляють, що інформація про стягування сил Нацгвардії не відповідає дійсності.

Про це повідомляє прес-служба Нацгвардії на сайті.

"В деяких засобах масової комунікації поширена інформація начебто про ".... стягування сил Нацгвардії до Дніпропетровська", яка не відповідає дійсності", - сказано в повідомленні.

"Військові частини Національної гвардії, які постійно дислоковані у м. Дніпропетровськ, діють у штатному режимі, виконуючи покладені на них завдання", - додали в повідомленні.

"Ніяких додаткових сил до несення служи підрозділами Національної гвардії Україні у Дніпропетровську не залучається", - наголосили в повідомленні.

Водночас, в повідомленні немає жодної інформації про те, що повідомлення про стягування батальйонів Нацгвардії було розміщене саме на сайті Національної гвардії.

Тоді в тексті йшлося, що "відповідно до Указу Президента України два батальйони Нацгвардії прямують до Дніпропетровська", а військові частини Національної гвардії України, які дислоковані у м. Дніпропетровськ, переведені у посилений режим несення бойової служби. Збережена робоча сторінка цього повідомлення.

 

Пізніше це повідомлення з сайту зникло. Повідомлення вже встигли навести на російському телеканалі Lifenews.powered by lun.ua