Депутат Денисенко визнав, що працівника СБУ застрелив боєць з його організації

Понеділок, 23 березня 2015, 17:29

Депутат із "Блоку Порошенка" Андрій Денисенко визнав, що співробітника СБУ у Волновасі застрелив один із добровольців на прізвище Денис Гордеєв.

Про це він заявив на брифінгу у Дніпропетровській ОДА в понеділок.

Гордеєв до того воював у ДУК "Правого сектору", батальйоні "Дніпро" та "причетний до охоронного, я б сказав громадського, формування "Січ".

За його версією, яку він почув від "свідків цих подій", Гордеєв застрелив правоохоронця під час сутички, яка виникла при спробі "зупинити трафік лівої горілки".

Денисенко запевняє, що Гордеєв зупинив три вантажівки зі склотарою, яка прямувала в зону АТО, але "водії комусь подзвонили і приїхали представник прокуратури та СБУ".

Саме ці правоохоронці начебто покривали контрабанду горілки.

Працівник СБУ, за версією Денисенка, потягнувся по табельну зброю - автомат, але Гордеєв вихопив цю зброю і застрелив працівника СБУ.

То й же факт, що цю справу поєднали з іншими справами про контрабанду, викрадення людей тощо, Денисенко вважає початком війни проти "дніпропетровської команди".

"Це команда "фас!" про оголошення широкомасштабної війни не лише проти керівництва Дніпропетровської ОДА, нардепів від області, а й довгоочікувана Путіним війна по знищенню добровольчого руху, дискредитація активістів Майдану", - заявив він.

Він розповів, що уже заарештовані 26 бійців "Січі", "Правого сектору" та інших підрозділів.

Денисенко навіть заявив, що лідери країн у Мінську підписали "таємний протокол", який передбачав три пункти: усунення Коломойського; ліквідацію добровольчого руху; нейтралізацію "Правого сектора".

Звідки у депутата такі сенсаційні дані, він не уточнив.

Як відомо, Денисенко є засновником "правозахисної" організації "Січ" в Дніпропетровську, яку голова СБУ звинуватив у захопленні "Укрнафти".

Українська правдаpowered by lun.ua