В ОДА заявляють, що охоронні структури, які наглядали за Одесою, залишили місто

Понеділок, 23 березня 2015, 20:34

Усі охоронні структури, які з 6 травня 2014 року в Одесі забезпечували правопорядок, з понеділка відсторонені від цих процесів і залишили місто.

Про це заявила радник губернатора Одеської області Зоя Казанжи.

"Розмовляла з головою Одеської ОДА Ігорем Палицею. Підтверджую та уповноважена повідомити: всі охоронні структури, які з 6 травня 2014 року в Одесі забезпечували правопорядок, з сьогоднішнього дня відсторонені від цих процесів і залишили місто", - написала вона на Facebook.

"Главі ОДА періодично ставили в провину те, що безпека в місті забезпечувалася, мовляв, в ручному режимі. Але саме такий режим, коли навчені і екіпіровані люди здійснювали патрулювання спільно зі співробітниками МВС, допоміг уникнути багатьох неприємних, м'яко кажучи, ситуацій. І такі заходи було вжито лише тому, що в місті, на жаль, були питання до тих, хто, за службовим обов'язком, повинен був займатися охороною громадського порядку", - додала Казанжи.

"Можна скільки завгодно розповідати, писати і дискутувати, як нам захищати місто і змінювати якісний склад правоохоронців, але поки закінчаться дискусії і буде знайдений компроміс, може так статися, що захищати буде нічого", - вважає вона.

Як відомо, Палиця був менеджером бізнесмена Ігоря Коломойського. Він очолював "Укрнафту" до того, як в 2007 році обрався народним депутатом за списками блоку "Наша Україна - Народна самооборона". На початку травня 2014 рокуПалиця був призначений губернатором Одеської області.

Українська правдаpowered by lun.ua