ІС: Бойовики шлють техніку на Донецьк, поблизу Луганська – резерв артилерії

Вівторок, 24 березня 2015, 10:07

Бойовики продовжують нарощувати свою боєздатність практично по всій зоні АТО.

Про це пише організатор групи "Інформаційний спротив", депутат Дмитро Тимчук вранці 24 березня у Facebook.

"У район Донецька через Алчевськ, Дебальцеве, Вуглегірськ прибувають конвої постачання. За останню добу зафіксовано прибуття 22 транспортних одиниць і 4 одиниці спецтехніки (пересувні ремонтні майстерні)", - пише він.

"Через Сніжне й Шахтарськ на Донецький напрямок перекинуто ротну тактичну групу терористів (близько 100 осіб., 6 танків, 8 ББМ, 5 армійських вантажівок)", - додає Тимчук.

За даними ІС, у "навчальному центру" у районі Луганського аеропорту бойовики продовжують "удосконалювати свої бойові навички", проводячи тактичні навчання з бойовою стрільбою під керівництвом інструкторів із РФ. Усього на даний момент до цих заходів залучено до 10 одиниць бронетехніки, включаючи 4 танки.

"На ділянці Сокольники – Кримське ротна тактична група бойовиків, яка прибула вчора, зайняла позиції в глибині бойових порядків російсько-терористичних військ, відіграючи роль резерву", - відзначає Тимчук.

На ділянці на схід від Луганська триває зосередження артилерії "російсько-терористичних військ". До раніше розгорнутої там артилерійської батареї (4 ед. САУ 2С1 "Гвоздика") прибув іще один артпідрозділ (3 гаубиці Д-30).

У Петровському районі Донецька з'явилося нове формування "російсько-терористичних військ" – доукомплектований підрозділ зі складу бандформування "Оплот", що прибув із південного напрямку.

У складі формування – близько 110-120 бойовиків, 2 зенітні установки ЗУ-23-2 на транспортних платформах, 5 ПТРК і до 10 крупнокаліберних кулеметів різних типів і модифікацій. Також у складі формування – 2 джипи, 9 армійських вантажівок, 1 БМП-1, 1 БТР-80, 1 БТР-70.powered by lun.ua