Яценюк закликає показувати українцям бюджетні кошти щотижня

Вівторок, 24 березня 2015, 12:01

Прем'єр Арсеній Яценюк закликав місцеву владу звітувати на сайтах ОДА про витрачені бюджетні гроші.

Таку вимогу він озвучив під час селекторної наради у вівторок, передає Укрінформ.

"Звертаюся до регіонів з тим, щоб у місячний термін було виконано доручення уряду і опубліковано на сайті ОДА всю інформацію у тижневому режимі: скільки грошей отримали, і на які основні статті ви їх відправили. Щоб люди бачили, що сплата податків в країні має конкретний результат", - сказав Яценюк.

Крім того  він повідомив, що на казначейському рахунку України вже є 15,5 мільярда гривень.

"Рік тому, коли я був призначений на посаду прем’єра, у нас на єдиному казначейському рахунку було аж 108 тисяч гривень. Сьогодні вранці на казначейському рахунку держави 15,5 мільярда гривень. Взагалі така дивна позитивна статистика, не дивлячись на те, що було відсторонено все керівництво Державної фіскальної служби", - зазначив Яценюк.

За його словами, доходи держбюджету зросли на 8 млрд грн, збільшившись на 15%, надходження від акцизу збільшились на 43%, по ПДВ - 37%.

Яценюк додав, що за січень-лютий 2015 року до загального фонду місцевих бюджетів надійшло 13 млрд грн, що на 25% більше, ніж за аналогічний період попереднього року. "Усвідомлюю, що це далеко не межа", -  сказав прем’єр.powered by lun.ua