25.06

Банківський форум

МВС підозрює у корупції двох колишніх міністрів від "Свободи"

Середа, 25 березня 2015, 13:11

МВС веде розслідування щодо двох колишніх міністрів, призначених в попередній уряд за квотою ВО Свобода - Ігоря Швайки та Андрія Мохника.

Про це в середу на брифінгу повідомив глава МВС Арсен Аваков, передає ЛІГАБізнесІнформ.

"Мені дуже шкода, що розійшлися (з-під Кабміну, - ред.) колеги з партії Свобода, які тут мітингували ... Я там бачив здалеку колишнього колегу свого з попереднього уряду від партії "Свобода". Дуже шкода. Я б хотів, щоб він був присутній на цьому нашому засіданні уряду. Тому що у мене теж є деякі питання до тих колег, які раніше сиділи за столом, а тепер намагаються сховатися за гаслами", - сказав він.

"Ведеться не одне корупційне розслідування, і сьогоднішнє затримання - на жаль, не кінець цієї історії", - додав Аваков.

На запитання журналістів, яких конкретно екс-міністрів він має на увазі, міністр відповів: "Два міністри (від Свободи, - ред.) були у складі уряду. По обох міністерствах йде розслідування".

Коментуючи на прохання журналістів озвучену раніше прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком інформацію про те, що корупційні розслідування ведуться стосовно низки державних компаній і енергетичних об'єктів, Аваков сказав:

"Насамперед йшлося про компанії, які діють у складі блоку Міністерства сільського господарства (колишній міністр - Швайка, - ред.), Державна зернова корпорація і ряд інших компаній. Там є предмет нашого інтересу. Те ж саме стосується ряду компаній, які діяли в Міністерстві екології (очолював міністерство Мохник, - ред.), це традиційні зловживання".

Раніше повідомлялося, що сьогодні на засіданні уряду були затримані голова ДСНС Сергій Бочковський та його заступник Василь Стоєцький. Пізніше Кабмін їх звільнив.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: