Янукович-молодший виїхав на крихкий лід заради селфі. Подробиці загибелі

П'ятниця, 27 березня 2015, 16:49

Віктор Янукович-молодший знехтував правилами безпеки та законами фізики, виїхавши на лід Байкалу заради забави.

Як пише оглядач "Новой газеты" Олексій Тарасов, Янукович виїхав на лід всього лише для забави.

"Для ефектних фото на західному тлі мису Хобой, мальовничих стрімких скель - тут вони немов величезний звір, що припав до озера. Місце, вибране для селфі, шанується на Байкалі спрадавна, на Хобої медитують представники різних духовних шкіл, повно шаманської атрибутики", - пише Тарасов.

За інформацією, наданою іркутським ГУ МНС, розповідями місцевих жителів, шестеро туристів 20 березня зупинилися в готелі біля Харанцов. У той же вечір вони виїхали на лід Малого моря і погнали до північного краю острова.

"По льоду там прокладено дорого, нею активно користуються (місцеві їздять на УАЗах-"буханках" і мотоциклах, дороги в північній половині острова ні взимку, ні влітку фактично немає - є напрямок). Але ніхто не сунеться за мис Хобой, на лід вже Великого моря", - написав оглядач "Новой газеты".

Янукович-молодший цим правилом знехтував, як і тим, щоб взяти провідника з місцевих і виїхав у Велике море, віддалившись від мису на 200 метрів. Глибини тут приблизно від 20 до 50 метрів.

Янукович-молодший хотів зробити селфі на фоні легенларного мису Хобой. Фото: baikalterra.com 

Коли машина йшла в воду, Янукович-молодший встиг відкрити свої двері, однак авто нахилилося на ліву, водійську сторону.

Ті, що врятувалися викликали МНС (сигнал прийнято о 21.30) і швидко пішли від ополонки. О 23.40 їх знайшли: вони пройшли по льоду у напрямку до житла 10 км. Катером на повітряній подушці "Хівус" їх відвезли в Сахюрту, потім рятувальники і співробітники ГИМС (держінспекції маломірних суден) повернулися до місця НП.

Тіло знайшли під льодом, на поверхні води, тобто водій зміг вибратися з машини. 21-го тіло передали поліції, 22-го забрали родичі і вивезли приватним рейсом з аеропорту Іркутська з дозаправкою в Уфі, 23-го поховали на меморіальному військовому кладовищі в Севастополі, де лежать солдати і офіцери російської армії, загиблі у Кримській війні.

Як повідомив директор туркомпанії "Абсолютна Сибір" Олексій Нікіфоров, зі східного боку острова, за узур, залишалося багато ділянок відкритої води - великі промоїни.

"Двоє моїх знайомих німців-екстремалів не змогли пройти там на велосипедах 12 березня. А до цього за тиждень двоє місцевих рибалок потонули (тіла піднято з глибин більше 200 метрів, виявлений і УАЗ з розбитою "лобовухою" і відкритими дверима - ред).

"Але обізнані хоча б ременями не пристібаються, двері лигають прочинені (як бачимо, і це не завжди рятує, та все ж). Не маючи досвіду руху по Байкалу, Янукович-молодший міг не помітити тріщину. Або, якщо вона невелика (до 40 см ), спробувати її проскочити на швидкості, як часом роблять місцеві", - заявив Никифоров.

Янукович-молодший на Байкал приїжджав не вперше. Він був там 7 років тому караваном із трьох машин з Донецька.
Нагадаємо, 22 березня в ЗМІ з'явилася інформація про загибель Віктора Януковича-молодшого. Російська влада повідомила, що загинув громадянин РФ Віктор Давидов.

24 березня Олександр Янукович підтвердив загибель свого молодшого брата, і те, що похорони Віктора Януковича-молодшого відбулися в Криму.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: