Російського генерала не пустили в США. Держдеп обіцяє розібратися

П'ятниця, 27 березня 2015, 21:39

Державний департамент США пообіцяв розібратися, чому головнокомандувачу Сухопутних військ РФ генералу Олегу Салюкову не дозволили в'їхати в Штати для участі в конференції ООН.

Про це сказав директор прес-офісу Державного департаменту США Джефф Ратке під час брифінгу в Вашингтоні, повідомляє "Укрінформ".

"У мене немає інформації про заяви (російської сторони – ред.) зі звинуваченнями. Я вивчу це питання", - відповів Ратке на запитання щодо звинувачень США з боку Москви в порушенні міжнародних домовленостей від 1947 року про безперешкодний доступ офіційних осіб для роботи в ООН.

За інформацією російських ЗМІ, генерал Салюков планував взяти участь у конференції ООН в Нью-Йорку на тему миротворчих операцій. У день відльоту його офіс отримав відповідь з Посольства США, що йому відмовлено в отриманні візи.

Варто зауважити, що головнокомандувач Сухопутних військ Росії, генерал Олег Салюков у вересні минулого року був внесений урядом Канади до списку осіб, на які накладено індивідуальні санкції.powered by lun.ua