Шкіряк анонсує кадрові зміни і викорінення ганебних явищ у ДСНС

Субота, 28 березня 2015, 01:28

Тимчасовий виконувач обов’язків голови Державної служби з надзвичайних ситуацій Зорян Шкіряк анонсував кадрові зміни у своєму відомстві наступного тижня.

Про е він заявив у ефірі "5 каналу" у п’ятницю ввечері.

"Будемо робити все, що від нас залежить, аби кожен негідник, який наживається на людському горі під час війни, крадучи з бюджету…, сидів у тюрмі", - заявив Шкіряк.

Він сказав, що ганебні явища у ДСНС він буде "викорінювати до кінця", аби негідники сиділи за ґратами, скільки він буде очолювати відомство.

Шкіряк зазначив, що попередив співробітників: "Ті, хто не з нами, з тими будемо прощатися… Хто в тюрму, хто – додому відпочивати".

"У службі знаходяться ще представники 20 областей. З кількома я встиг відпрацювати, з деким я ще проведу додаткові індивідуальні зустрічі протягом кількох днів… Вже наступного тижня відбудуться перші кадрові рішення – зокрема, і в центральному апараті ДСНС, і впевненими кроками будемо переходити і до обласних управлінь", - заявив Шкіряк.

"Сьогодні ми цілковито беремо напрямок на реформування і на підвищення ефективності наших підрозділів", - додав він.

Шкіряк також хоче домогтися, аби ті, кого звинувачують у корупції і розкраданні державних коштів, не мали можливості виходити на свободу під заставу.

"Кайданів і камер вистачить на всіх", - сказав також він.

"Українська правда"powered by lun.ua