Кабмін дозволив дипломатам не економити на авто

Понеділок, 30 березня 2015, 18:06

Кабмін послабив вимоги щодо економії бюджетних коштів і дозволив українським дипломатам за кордоном використовувати більше одного автомобіля і оплачувати співробітникам послуги мобільного зв'язку.

Таке рішення закріплене постановою уряду №139 від 25 березня, оприлюдненому в понеділок, передає Інтерфакс-Україна.

Своєю постановою Кабмін доповнив перелік дозволених витрат, на які не поширюється вимога економії бюджетних коштів, затверджених постановою № 65 від 1 березня 2014 року.

Згідно зі змінами, Кабмін дозволив купувати вантажні автомобілі, причепи та напівпричепи, які використовуються для перевезення деревини або інших функцій у лісовій галузі, автомобілі для охорони та патрулювання в лісових масивах, а також автомобілі для закордонних дипломатичних установ України.

Крім того, Кабмін дозволив закуповувати бензопили, бензокусторізи, моторуби та мотопомпи для лісогосподарських робіт.

Уряд також дозволив ремонтувати приміщення навчальних, оздоровчих, санаторно-курортних установ та реабілітаційних установ, якщо ремонт здійснюється за рахунок коштів спеціального фонду з метою забезпечення навчально-виховного процесу, оздоровлення дітей, санаторно-курортного лікування ветеранів війни, інвалідів та реабілітації дітей інвалідів.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування