Найєм: Порошенко і Коломойський уклали "понятійний" пакт про ненапад

Вівторок, 31 березня 2015, 13:32

Депутат від Блоку Петра Порошенка Мустафа Найєм вважає, що в ніч відставки олігарха Ігоря Коломойського з посади дніпропетровського губернатора він уклав з президентом "понятійний" пакт про ненапад.

Про це Найєм заявив в інтерв'ю "Медузі".

"Я думаю, що якась понятійка укладена між ними, тому що важко повірити в те, що Порошенко не розуміє, що може зробити Коломойський, які у нього є ресурси для цього. Я думаю, що ця понятійка укладена на якийсь час, що є якийсь пакт про ненапад", – сказав він.

Зокрема, депутат вірить, що Порошенко і Коломойський домовилися про виплату дивідендів та зміну керівництва "Укрнафти" і "Укртранснафти", але не вірить, що ці домовленості будуть дотримані.

"У Коломойського тепер розв'язані руки – він вже не держчиновник, він вже не несе відповідальність за область, і він зараз буде розкручувати політичну карту. Для президента зараз єдиний спосіб зберегти себе – залишатися неупередженим у всіх інших таких бізнес-конфліктах", – вважає він.

Найєм також переконаний, що Коломойський буде вести проти президента інформаційну кампанію.

"Якщо Порошенко зможе залишитися до кінця відвертим, пояснити ситуацію, визнати помилки або атакувати у відповідь так, щоб це була зрозуміла і прозора атака, то він зможе витримати. Якщо Порошенко почне в цій історії відступати, якщо його поведінку або відповіді будуть незрозумілі, то в нього є великі ризики", – сказав депутат.

Як відомо, нещодавно права рука Коломойського Геннадій Корбан в інтерв'ю "Медузі" різко розкритикував команду Порошенка, назвавши її "кумівський клікою". Після цього він спробував відмовитися від своїх слів.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування