В Україні скоротили строк реєстрації нерухомості

Вівторок, 14 квітня 2015, 14:51

Кабмін встановив скорочені строки надання послуг державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.

Відповідне рішення закріплено постановою уряду №190 від 8 квітня поточного року, пише "УНІАН".

Як ідетьяс у постанові, уряд встановив такі строки надання послуг державної реєстрації речових прав на нерухоме майно - протягом 3 днів, а при держреєстрації з видачею свідоцтва про право власності на нерухомість, а також держреєстрації права власності на підприємство як єдиний майновий комплекс - протягом 5 днів.

Згідно з додатком до постанови, розмір плати за такі послуги визначений у подвійному розмірі адміністративного збору за держреєстрацію речових прав та прав власності на нерухомість відповідно.

Уряд також встановив за подвійну оплату скорочені строки надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у паперовій формі - протягом години з моменту реєстрації заяви.

Згідно з документом, держреєстрація обтяжень стане можливою протягом двох годин, а плата за дану послугу передбачена в розмірі адмінзбору за держреєстрацію обтяжень.

При цьому умови скорочених строків держреєстрації речових прав на нерухомість та їх обтяжень набувають чинності через два місяці після публікації цієї постанови.

Економічна правдаpowered by lun.ua