Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Жіноча збірна України з важкої атлетики стала кращою у Європі

Неділя, 19 квітня 2015, 12:45

Національна жіноча збірна України стала кращою на континенті за підсумками чемпіонату Європи, який завершився у Тбілісі.

Як повідомили у Федерації важкої атлетики України, за результатами загальнокомандного заліку українська жіноча збірна посіла перше місце в Європі, друге місце дісталося команді Росії і третє – Польщі.

Так, на континентальній першості українки Юлія Паратова в категорії до 53 кг і Юлія Калина у категорії до 63 кг заробили по три золоті медалі.

18 квітня 19-річна Анастасія Лисенко дебютувала на континентальній першості  -  в категорії понад 75 кг три срібних медалі: "мале" срібло у ривку – 126 кг, "мале" срібло в поштовху – 154 кг і "срібло" в сумі – 280 кг.

Ще 4  важкоатлетки увійшли до десятки найсильніших: Яна Дяченко в категорії до 48 кг, Марія Хлян – до 69 кг і Ганна Козенко – до 75 кг посіли 6-е місце на турнірі, Ірина Деха в категорії до 75 кг - на 8-му місці.

"Це перше чемпіонство для української збірної команди з важкої атлетики більш ніж за 20 років. Останній раз наша команда лідирувала в Європі у 1994 році", - зазначили у Федерації. 

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: