Попов не хоче платити потерпілим і збирається в Євросуд

Понеділок, 20 квітня 2015, 13:51

У Шевченківському райсуді Києва у справі екс-голови КМДА Олександра Попова заслухали майже 20 заяв потерпілих, після чого головуючий суддя Оксана Хардіна оголосила перерву в засіданні до 15 травня.

Про це у понеділок повідомляє "Укрінформ".

"У зв'язку з обмеженим часом суддів, які зайняті й у інших справах, суд ухвалив відкласти судове засідання з повідомленням всіх осіб на 15 травня на 9 годину ранку", - сказала Хардіна.

Попов після суду сказав, що в разі визнання винним, сплачувати позовну суму не буде.

"Я співчуваю потерпілим, але злочину я не скоював. У тому випадку, якщо суд доведе мою провину, - а я чомусь впевнений, що це буде так – сплачувати матеріальні і моральні претензії я не збираюсь. Думаю, що рішення по відношенню до мене буде політичним, тому вже готуюсь відстоювати свою невинність у європейських судових інстанціях", - заявив він.

Загальна сума цивільних позовів потерпілих, що надійшли до суду, становить майже 23 мільйони гривень. Таких заяв 44.

Як відомо, досудовим слідством ГПУ Попову інкримінують пособництво працівникам органів внутрішніх справ, які 30 листопада 2013 року на Майдані Незалежності в Києві жорстоко побили 84 активістів.

Екс-голову КМДА звинувачують у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 28, ст. 340 (незаконне перешкоджання проведенню зборів та мітингів, вчинених за попередньою змовою групою осіб), ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 365 (пособництво у перевищенні влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу) Кримінального кодексу.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!