Бойовики атакували під Щастям. Намагаються прорватися в тили ЗСУ

Четвер, 23 квітня 2015, 10:01

Бойовики активізували бойові дії північніше Луганська, у районі міста Щастя, пише організатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

"Упродовж доби кілька груп бойовиків, у взаємодії, використовуючи ПТРК і снайперське озброєння, атакували передові позиції українських військ, зблизившись і ведучи прицільний вогонь із зазначених засобів", - пише він у Facebook.

"Одночасно з цим, прикриваючи висування своїх вогневих груп на дальність ефективного вогню, працювали міномети й АГС терористів. Вогнем зі стрілецької зброї сили АТО відбили атаки", - заявляє Тимчук.

У цілому в останню добу бойовики вели обстріли позицій українських військ у районі н.п. Майорське, Новгородське, Ленінське, Кірове, Піски, Опитне, Авдіївка, Широкине, Щастя.

"Інтенсивність вогневих ударів посилилася. Крім стрілецького озброєння, гранатометів і мінометів двох основних калібрів (82 і 120 мм) бойовики використовували 122-мм артилерію й озброєння танків ( 125-мм)", - пише Тимчук.

Так, у районі Майорського проросійські бойовики двічі за добу намагалися завдати вогневого ураження українському підрозділу, що займає один із опорних пунктів, зі 120-мм мінометів із різних вогневих позицій.

Обстріли в районі Пісків бойовики проводили також із використанням 120-мм мінометів, крім того використовуючи 122-мм ствольну артилерію (у ході обстрілів відзначалася робота одразу декількох артпідрозділів бойовиків), пише Тимчук.

У районі Авдіївки позиції українських військ було обстріляно одночасно за допомогою встановлених на транспорт зенітних установок ЗУ-23-2 і 120-мм мінометів.

Поблизу селища Ленінське оперувала група танків бойовиків (2 од.), обстрілявши позиції українських військ, здійснивши кілька прицільних пострілів.

У районі селищ Широкине й Опитне одночасно з мінометами бойовики активно використовували для обстрілів автоматичні гранатомети типу АГС-17, крупнокаліберні кулемети, 122-мм артилерію. При цьому бойовики нарощують сили під Широкине.

"У районах Бахмутської траси між Новотошківкою і Кримським, а також у районі Миронівського зафіксовано вогневі контакти між піхотними формуваннями бойовиків і передовими підрозділами українських військ, що обороняються на даних напрямках", - повідомляє Тимчук.

"Терористи не припиняють спроб проникнути в тактичну глибину бойових порядків українських військ силами як окремих формувань, так і ДРГ", - заявляє він.

powered by lun.ua