"Путінських байкерів" можуть не пустити в ЄС: анулюють візи

6 переглядів
П'ятниця, 24 квітня 2015, 12:14

Чеська влада продовжує шукати способи, щоб ускладнити байкерам мотоклубу "Нічні вовки" проїзд територією країни, а Німеччина анулює їм візи.

Про це пише видання Lidovky.cz.

Зокрема, поліція Чехії ретельно відслідковуватиме їх рух територією країни. Крім того, обшукуватимуть самих байкерів – чи не мають вони зброї, наркотиків, чи не перебувають під дією алкоголю. Ретельному огляду піддадуть і їхні байки.

Спочатку керівництво дорожньої поліції планувало розбити всю групу учасників мотопробігу на кілька менших груп і дозволити їм проїзд по чеським автострадах тільки в такому вигляді.

Але потім від цієї ідеї довелося відмовитися, оскільки подібне не передбачається жодним пунктом правил дорожнього руху, діючих у республіці.

"Вони зможуть їхати так само, як і всі інші учасники руху", - сказав один з керівників чеської поліції Давид Сухан.

В той же час, за даними польського порталу Onet, німецька влада не видає віз "Нічним вовкам" і не має наміру впускати їх до країни, оскільки їх мотопробіг може призвести до провокацій і сутичок.

Глава МЗС Польщі в ефірі Radio Zet повідомив, що Німеччина анулює і вже видані "путінським байкерам" візи. Польща еж може вдатись до такого кроку.

Раніше повідомлялося, що "Нічним вовкам" можуть заборонити рух колоною по Берліну.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що мотопробіг байкерів клубу "Нічні вовки", присвячений 70-річчю перемоги над нацизмом, викликав протест серед громадян Польщі, територією якої мають намір проїхати мотоциклісти.

В польському МЗС заявили, що рішення у справі, впускати чи не впускати байкерів на територію Польщі, прийматиме прикордонна служба, яка має право відмовити їм у в’їзді, якщо це загрожуватиме громадському порядку.

Провокацією мотопробіг назвало і керівництво Польщі та Чехії.

Європейська правдаpowered by lun.ua