25.06

Банківський форум

Після землетрусу у Непалі на зв'язок вийшли 28 українців, з 17 зв'язку поки немає

Неділя, 26 квітня 2015, 13:12

У Непалі після землетрусу встановлено контакт із 28 громадянами України, з 17-ма громадянами  зв'язку поки що немає.

Про це  повідомив речник МЗС України Євген Перебийніс.

"На гарячу лінію МЗС і посольства України в Індії постійно надходять дзвінки від рідних і друзів тих громадян, які на час трагедії перебували в Непалі. В результаті вжитих заходів встановлено контакт із 28 громадянами України, ще з 17 зв'язку поки що немає", - повідомив Перебийніс. 

За його словами, до Непалу відряджено консула України в Індії, який має в координації з місцевими органами влади встановити місцезнаходження громадян України та організувати їх евакуацію.

Крім цього вітчизняний МЗС працює з усіма країнами, які також евакуюють своїх громадян, для координації взаємодії в цьому напрямку. 

При цьому громадян України, кому може бути будь-що відомо про перебування українців у зоні лиха,  закликають невідкладно звертатися на гарячу лінії МЗС.

"Особливе прохання до туроператорів, які продавали тури на цей період в Непал, терміново зв'язатися з МЗС для надання контактних даних громадян України", - зазначив Перебийніс.

Як відомо, раніше МЗС України закликав звертатися на "гарячу лінію" МЗС України або до Посольства України в Індії та повідомляти про місцеперебування чи втрату зв'язку.

Для громадян України відкрито гарячу лінію МЗС +38044 2381657, посольство України в Індії +918826297218, emb_in@mfa.gov.ua.

Інтерфакс-Україна

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: