25.06

Банківський форум

Чубаров: "Влада" Криму використовує свято, щоб розділити кримських татар

Неділя, 26 квітня 2015, 19:03

Влада Криму використовує свято Хидирлез для розділення кримськотатарського народу.

Про це заявив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров у своєму зверненні до кримчан.

"Для поділу нашого народу, для віддалення нас від боротьби, для того щоб приховати всі скоєні і поки ще не скоєні злочини від усього світу, кримські окупанти оголосили проведення Хидирлеза 3 травня і готуються до цього. ... На жаль, у своїх злочинах окупанти використовують схожих на себе людей з-поміж наших співвітчизників", – заявив Чубаров.

За словами лідера Меджлісу, кримчанам необхідно не дати тим, хто окупував Крим, "можливість втягнути їх у ці брудні ігри".

"Усі ми маємо відкрито відповісти на запитання: коли молоді кримські татари зникають і деяких з них знаходять убитими, коли нашому лідеру Мустафі Джемілєву, главі Меджлісу, нашим соратникам Ісмету Юкселю, Сінаверу Кадирову заборонено жити на батьківщині, коли Ахтем Чийгоз і Алі Асанов під арештом, коли телеканал АТР й інші національні медіа закриті, коли наші підприємці кожен день перебувають під тиском, а сотні людей судять і викликають на допити, чи можна приєднуватися до святкування Хидирлеза, організованого цими злочинцями?", – підкреслив він.

Крим. Реалії

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: