Інтенсивність стрілянини в Широкиному найвища від початку боїв у лютому — ОБСЄ

Понеділок, 27 квітня 2015, 22:11

Спостерігачі місії ОБСЄ оцінюють інтенсивність обстрілів в Широкиному в неділю як максимальну з часу початку боїв у цьому населеному пункті в середині лютого 2015 року.

Про це йдеться у звіті СММ ОБСЄ від 19:30 26 квітня, оприлюдненому в понеділок.

"25 квітня СMM відвідали Широкине (20 км на схід від Маріуполя), спостерігали свіжі збитки інфраструктурі. Спостерігачі СMM також спробували увійти в східну частину села, але їм було відмовлено в доступі членами "ДНР". Боротьба тривала протягом присутності СMM", - сказано у звіті.

Так, у самому Широкиному спостерігачі ОБСЄ чули протягом тривалого періоду звуки вхідних і вихідних пострілів, більшість з яких вони оцінили як постріли із стрілецької зброї і 82-мм мінометів.

Крім цього, спостерігачі побачили дим, що піднімається над південною частиною села.

26 квітня спостерігачі СMM відзначили, що оцінили це як "найбільш інтенсивний обстріл в Широкиному з початку бойових дій в цьому районі в середині лютого 2015 року".

Також СММ продовжували спостерігати порушення режиму припинення вогню і навколо донецького аеропорту, причому на значній території. Крім цього, спостерігачі зафіксували порушення режиму припинення вогню в Авдіївці, "в тому числі з використанням 120-мм мінометів і артилерії".

Інтерфакс-Україна

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування