Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Соболєв запропонував проводити люстраційну перевірку кандидатів у депутати

Вівторок, 28 квітня 2015, 12:07

Глава комітету Ради з протидії корупції та голова люстраційного комітету Єгор Соболєв запропонував проводити люстраційні перевірки кандидатів у депутати.

Про це він сказав на брифінгу у вівторок в Києві, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Ми хочемо, щоб люстраційні перевірку проходили кандидати в місцеві депутати, кандидати в народні депутати і кандидати в президенти. Також в новій ініціативі ми пропонуємо ввести кримінальну відповідальність за саботаж, який зараз є найбільшою проблемою на шляху виконання закону про очищення влади. Ми хочемо допомагати створювати політичну волю там, де її немає", – сказав він.

Депутат також виступив з ініціативою про створення люстраційного реєстру, який би включав осіб, які не пройшли перевірку в рамках реалізації закону про очищення влади.

Соболєв зазначив, що виступає категорично проти того, щоб віддавати процес очищення влади на рівні прийняття рішень громадським організаціям.

"Тому що ці мародери, яких треба гнати, реєструють кишенькові організації і захоплюють всі необхідні інструменти. Люстрація є державним актом, тому звільнення може здійснити тільки державний орган. Ми на цьому наполягаємо", – наголосив Соболєв.

Як відомо, 22 квітня депутат повідомив про реєстрацію законопроекту, який розширює список осіб, щодо яких повинна застосовуватися люстраційна перевірка.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: