Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

"Путінські байкери" заявляють, що все-таки прорвалися до ЄС

Четвер, 30 квітня 2015, 10:35

Пропутінські байкери з російського мотоклубу "Нічні вовки" перетнули кордон Європейського союзу й направляються в Братиславу.

Про це говориться в Живому журналі мотоклубу.

"Незважаючи на те, що по всім погранпостам роздані рознарядки - "не пускати НВ", наші все-таки перейшли кордон! Про це повідомив Хірург", - сказано в повідомленні пропутінських байкерів.

"Зараз хлопці відправилися за запланованим маршрутом. Ціль - Братислава. Там вони повинні зустрітися з байкерами з Балканського півострова", - додали в повідомленні.

При цьому ніде не пояснюється, чи перетнули вони кордон законним шляхом, або з порушенням закону.

 

Як відомо, раніше МЗС Польщі відмовило у в'їзді на територію Польщі групи байкерів, серед яких - представники клубу "Нічні вовки".

Повідомлялося, що мотопробіг байкерів, присвячений 70-летию перемоги над нацизмом, викликав протест серед громадян Польщі, по території якої мають намір проїхати мотоциклісти.

У польському МЗС заявили, що рішення у справі, впускати або не впускати байкеров на територію Польщі, повинна ухвалювати прикордонна служба, яка має право відмовити їм у в'їзді, якщо це буде загрожувати громадському порядку.

Провокацією мотопробіг назвало й керівництво Польщі й Чехії. Чеська влада шукає моливостей, щоб ускладнити байкера проїзд територією країни.

Уряд Німеччини також попередив про заборону в'їзду в країну членам російського байкерського клубу "Нічні вовки", який організує мотопробіг Москва-Берлін.

Литовські прикордонники також не впустили ще чотирьох байкерів - громадян Росії та Білорусі, проте невідомо, чи пов'язано це безпосередньо з резонансним автопробігом байкерів до Берліна.

У свою чергу МЗС РФ обурився відмовою влади Польщі пускати на територію країни участників російського байк-клубу і заявив, що "відмова влади Польщі стала єдиним по всьому маршруту запланованої поїздки".

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: