Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Російські солдати звільняються з армії через війну на Донбасі

Понеділок, 11 травня 2015, 00:23

Російські військові групами залишають ряди збройних сил РФ через конфлікт на сході України.

Про це йдеться у спеціальному репортажі агенства Reuters.

Представники агенства зв'язалися з п'ятьма військовими, які разом з товаришами недавно покинули службу.

Один з них розповів, що влітку минулого року його відправляли в Ростовську область на навчання, а потім опинився в Україні на танку у складі колони. "Якийсь підполковник, вже після того, як ми перетнули кордон сказав, що нас можуть посадити у в'язницю, якщо ми не виконаємо наказ. Але деякі солдати відмовилися залишатися там", - розповів колишній військовослужбовець на умовах анонімності.

Він бачив, як солдати відмовлялись воювати.

За його словами, двоє його товаришів по службі відмовилися служити. "Їх кудись забрали. Підполковник казав, що на них завели кримінальну справу, але насправді - ми їм потім телефонували, -вони були вдома. Просто звільнилися".

Солдат, який працював з установкою "Град", розповів, що восени минулого року брав участь у підозрілих навчаннях. Межі не перетинав, але стріляти доводилося саме в напрямку України. Солдат не виключає, що міг потрапити в цивільних. З армії він також звільнився.

Ще 14 російських військовослужбовців звільнилися з армії через розчаруваня тим, як їх зустріло командування після повернення з Донбасу, оскільки не отримали ані обіцяних премій, ані медалей.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: