Ми звільнимо Донецький аеропорт - Порошенко

Вівторок, 12 травня 2015, 00:37

Президент України Петро Порошенко заявив, що Донецький аеропорт буде звільнений і відновлений.

Про це він повідомив на прем'єрному показі документального фільму "Аеропорт", де поспілкувався з безпосередніми учасниками подій - захисниками Донецького аеропорту, передає прес-служба українського президента.

"Я не сумніваюся - ми звільнимо аеропорт, бо це наша земля. І ми відновимо аеропорт. І там ми зробимо під склом залишки арматури, бетону і напишемо "Слава" кіборгам", щоб на століття пам'ять про ваш подвиг жила в поколіннях українців, і на вашому подвигу виховувалися покоління захисників України", - підкреслив президент.

У документальному фільмі, який був знятий про події кінця літа - осені 2014 року, достовірно відновлені деталі захисту Донецького аеропорту. 

Порошенко звернувся до "кіборгів" зі словами: "Те, що ви зробили, ваш подвиг, відродив бойовий дух української армії. Якби не ви і не такі, як ви, - мужні воїни, які захищають нашу країну, ворог був би по всій Україні".

Він також подякував усім "воїнам і волонтерам, солдатам і генералам, які за дуже короткий термін створили Українську армію".

Також присутні на показі фільму вшанували хвилиною мовчання пам'ять усіх загиблих у Донецькому аеропорту військовослужбовців.

Порошенко додав, що цей "фільм виховує українців краще, ніж десятки самих красномовних політичних промов. Він будить душу і каже до нашого серця".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування