25.06

Банківський форум

Липецька фабрика Порошенка звільняє співробітників

П'ятниця, 15 травня 2015, 19:30

ВАТ "Липецька кондитерська фабрика "Рошен" через падіння обсягів виробництва планує звільнити 82 співробітників, зокрема 57 - у другому півріччі.

Про це повідомила в. о. директора міського центру зайнятості населення Інна Бойкова, передає "Інтерфакс-Україна".

Як зазначається, чисельність співробітників підприємства постійно зменшується. Так, якщо на 1 січня 2014 року на фабриці працювали понад 1,3 тис. осіб, то станом на 1 травня поточного року - вже 959.

"На сьогоднішній день до органів служби зайнятості звернулися 23 людини, половина з них має вищу освіту. Четверо вже працевлаштовані, 16 зареєстровані як безробітні, 13 направлені на перенавчання", - зазначила Бойкова.

Особливо непроста ситуація, за її словами, складалася в минулому році.

За її словами, деякі колишні працівники кондитерської фабрики сподіваються повернутися на підприємство після послаблення політичної напруженості у відносинах РФ і України.

"При зустрічі вони нам сказали: напевно скоро політика пройде, і ми повернемося на своє виробництво", - сказала Бойкова.

Отримати коментар у ВАТ "Липецька кондитерська фабрика "Рошен" наразі не вдалося.

Раніше корпорація Roshen, що належить Порошенку, повідомила про арешт майна фабрики загальною вартістю 2 млрд рублів.

Корпорація Roshen, один з найбільших виробників кондитерських виробів в Україні, до її складу входяь кілька кондитерських фабрик, масломолочний комбінат "Бершадьмолоко", Літинський племзавод (Вінницька обл.), Липецька фабрику "Рошен" та Клайпедська кондитерську фабрику (Литва).

Власник корпорації - Петро Порошенко, під час виборчої кампанії обіцяв продати Roshen. Організацією продажу корпорації займається інвестиційна компанія Rothschild в консорціумі з української інвестгруппою "Інвестиційний капітал України" (ICU).

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: