Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

У Чечні хочуть узаконити багатожонство

Вівторок, 19 травня 2015, 12:47

У Чечні після скандальної весілля міліцейського чиновника і 17-річної дівчини заговорили про легалізацію багатожонства.

Про це заявив керівник адміністрації глави Чечні Магомед Даудов в інтерв'ю "Газете.Ru".

"Я депутатом тепер не сиджу, але добре б, якби багатоженство легалізували. Але тільки щоб по шаріату все було: якщо чоловік може утримати ще одну дружину, то чому ні? Це ж поширено, а значить, непогано б це якось врегулювати", - заявив Даудов.

Магомед Даудов був у РАГСі поруч з нареченою Луїзою, він же допомагав їй взяти паспорт зі свіжою печаткою про заміжжя. Свою присутність на "весіллі тисячоліття" він пояснив давньою дружбою з нареченим.

Уже після весілля виявилося, що церемонію одруження проводила не співробітниця РАГСу, а журналістка радіо "Грозний" Тетяна Бєлова, відома під псевдонімом Ася Бєлова.

У 2003 році вона переїхала з Йошкар-Оли в столицю Чечні в рамках всеросійської молодіжної програми "Йдуть разом", викладала чеченським школярам російську і англійську мови.

За словами Бєлової, одруження було проведено відповідно до закону - процедурою реєстрації займався співробітник РАГСу, який сидів поруч з Бєловою, він же ставив штампи в паспорти. Місцеві ЗМІ пишуть, що "свідоцтво про укладення шлюбу" за №147 від 16.05.2015 року було підписано керівником РАГСу Т. А.-М. Магомадовою.

Як зазначає видання, документи у молодят були чомусь зовсім новими.

Прес-секретар управління РАГС міста Москви Евгeнія Cмірнoва в бесіді з "Газетой.Ru" зазначила, що Бєлова могла замість співробітниці РАГСу проводити церемонію одруження.

За словами прес-секретаря управління ЗАГС міста Москви Евгeнії Смирнової, в Росії неможливо повторно укласти шлюб, якщо один з подружжя вже перебуває у шлюбі.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування