25.06

Банківський форум

Кличко попросить Київраду розірвати договір зі скандальним забудовником на Осокорках

Середа, 20 травня 2015, 01:20

Мер Києва Віталій Кличко пообіцяв залагодити ситуацію зі скандальним будівництвом на Осокорках, однак підкреслив, що це має відбуватися у правовому полі.

Про це йдеться в повідомленні на його сторінці в Facebook.

"Я прийняв рішення внести на наступну сесію Київради проект рішення про розірвання договору оренди та скасування рішення Київради про відведення земельної ділянки на Осокорках", - сказано в повідомленні.

"Але, ще раз хочу підкреслити, все має відбуватися у правовому полі. - І громадськість висловлювати свою позицію, і бізнес працювати і платити податки в бюджет" - додав він.

Кличко також зазначив, що на даний момент міська влада подала до правоохоронних органів та судів документи по 45 незаконних забудов.

Він також пообіцяв, що вранці територія буде прибрана від залишків будівельного паркану.

Щодо ситуації на Осокорках. Хочу зазначити, що столична влада працює в непростих умовах. І намагається знайти баланс, вр...

Posted by Виталий Кличко on 19 Май 2015 г.

Вночі 19 травня на майданчику біля метро "Осокорки" знову виріс скандальний будівельний паркан, незважаючи на мораторій з особистим підписом мера Віталія Кличка і великий опір громадськості.

Між противниками скандальної забудови торгового центру на Осокорках, в Києві, і охоронцями об'єкта у вівторок увечері відбулося зіткнення.

На зеленій зоні біля метро планують побудувати двоповерховий торговий центр, загальною площею 3,8 тисячі квадратних метрів.

За наявною інформацією, забудовником цього об'єкта є "Скай-Буд ЛТД", що належить депутату Київради від "УДАРу" Сергій Котвицького.

Як відомо, протести проти цього будівництва тривають ще з червня минулого року.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: