Україна і Польща будуть співпрацювати незалежно від того, хто виграє на президентських виборах - Чалий

Понеділок, 25 травня 2015, 03:52

Відносини України і Польщі будуть розвиватися незалежно від того, хто виграє на президентських виборах, заявив заступник глави адміністрації президента України Валерій Чалий.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Наші відносини з Польщею мають стратегічний зміст і мають реальні підстави розвиватися, незалежно від того, хто буде на посаді президента", - сказав Чалий в ефірі телеканалу "Інтер".

При цьому він відзначив роль чинного президента Польщі Коморовського, який багато зробив для України і розбирається у всіх тонкощах ситуації в країні і навколо неї.

"Тому, напевно, прагматичніше для України було б продовжити цей діалог. Але ми готові працювати з тим президентом, якого оберуть польські громадяни", - сказав заступник голови адміністрації президента.

За результатами екзит-полів, перемогу на президентських виборах у Польщі здобув кандидат від опозиційної партії "Право і справедливість" Анджей Дуда. Він набирає 53% голосів, діючий президент Польщі Броніслав Коморовський - 47%.

Коморовський  вже визнав поразку в другому турі президентських виборів та привітав Анджея Дуди з перемогою.powered by lun.ua