Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

СБУ: "урядова комісія РФ" влаштувала в Луганську розбірки через затримання військових

Вівторок, 26 травня 2015, 12:35

Декілька днів тому з Москви на окуповану територію Луганщини приїжджала "серйозна урядова комісія з розслідування обставин потрапляння у полон двох ГРУшників".

Про це на своїй сторінці у Facebook написав радник голови СБУ Маркіян Лубківський з посиланням на джерела служби у так званій "ЛНР".

"Кажуть, "тягали" на розмови і командирів козачого гвардійського батальйону ЛНР, які в день сутички стояли поруч, за те, що не надали спецназу ГРУ підтримку і допустили їхнє захоплення. Розбиралися серйозно. З наслідками", – стверджує Лубківський.

Крім того, за його словами, всіх російських військових зобов'язали "розробити легенди прикриття на випадок провалу (під місцевих ополченців), а також виробити всі необхідні "липові" документи під міліцію ЛНР".

Шановні друзі,Як повідомляють джерела Служби безпеки України в т.зв. "ЛНР", у тамтешніх бойовиків сталася істерика, бо...

Posted by Markian Lubkivskyi on Tuesday, May 26, 2015

Російські військові Олександр Алєксандров і Євген Єрофеєв були затримані під час бою у Луганській області 16 травня. Вони назвали себе діючими російськими офіцерами, а офіційна російська влада відхрещується від них, стверджуючи, що ті звільнилися зі служби ще у грудні минулого року.

Обидва під час затримання були поранені і знаходяться у київській лікарні.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: