Тимошенко: Звинувачення у фінансуванні моєї кампанії ВЭБом - брехня

Середа, 27 травня 2015, 12:12

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко називає брехливою інформацію про те, що її передвиборчу кампанію в 2010 році профінансували з коштів російського Внешэкономбанку.

Про це йдеться в її заяві у відповідь на публікацію російського видання РБК з посиланням на Forbes.

"Щойно я публічно і відверто підняла надважливі для людей соціальні питання, зокрема, про необґрунтоване завищення тарифів на комунальні послуги та про необхідність індексації зарплат і пенсій, мене почали обливати брудом в медіа, подаючи неправдиві публікації", - заявляє Тимошенко.

"Запевняю вас: усі звинувачення про начебто фінансування моєї компанії російським  Внєшекономбанком є наскрізь брехливими та покликані відвернути увагу людей від насправді кричущих економічних та соціальних проблем, які переживає зараз країна і про які я публічно говорю", - додає вона.

За словами Тимошенко, ці "наклепи настільки ж абсурдні, як і звинувачення злочинної влади Януковича в тому, що я витратила кошти від Кіотського протоколу на фінансування пенсій".

"Жодними брехливими публікаціями в пресі ніхто і ніколи не зможе мене збити з правильного шляху, який обрала наша команда", - запевняє лідер "Батьківщини".

Її партія також оприлюднила заяву про те, що Юлію Тимошенко дискредитують через її "безкомпромісну позицію в питаннях тарифів та індексації".

"Батьківщина" заявляє, що інформація про те, що нібито у президентській кампанії 2010 року Юлією Тимошенко використовувалися кошти, надані російським "Внешэкономбанком", "жодним чином не підтверджені власне текстами, які рясніють словами "припускають", "за даними джерел близьких до…" і тощо".

Вони наголошують, що, відповідно до тексту в РБК, Сергій Тарута заперечив використання грошей від продажу ІСД у політичних цілях і заявив, що Тимошенко про угоду нічого не знала.

"Батьківщина" розцінює такі публікації як "наслідок ефективної та успішної боротьби Юлії Тимошенко за ринкові, а не корупційні комунальні тарифи, за індексацію соціальних виплат, що є прямим законодавчим обов’язком уряду, а також – як результат позиції фракції партії "Батьківщина" у Верховній Раді щодо протидії корупційному лобізму, критику безвідповідальної кадрової політики та низки інших політичних ініціатив партії, спрямованих на унеможливлення мародерства та здирництва високопосадовців".

Партія також зазначає, що "Тимошенко не вперше відчуває на собі ненависть та підступність "сильних світу", спричинену її послідовною боротьбою за суспільну справедливість та ефективність української влади".

"Прийоми, які застосовуються проти неї зараз, нічим не відрізняються від тих, що використовували ющенки-януковичі", з заявляє "Батьківщина".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: