25.06

Банківський форум

Екс-керівника Маріупольскої міліції судитимуть заочно за тероризм

Середа, 27 травня 2015, 14:40

Прокуратура Донецької області закінчила розслідування у кримінальному провадженні проти колишнього в.о. начальника Маріупольського міськуправління міліції Олега Моргуна, який обвинувачується у перевищенні влади та участі у терористичній організації "ДНР".

Про це повідомили у Генеральній прокуратурі.

Як встановила прокуратура, 18 травня 2014 року виконуючий обов’язки начальника Маріупольської міліції Олег Моргун взяв участь в прес- конференції, яку проводили представники "ДНР" - Кузьменко Д.В. та Борисов А.О. (прізвисько "Чечен") у захопленій на той час будівлі Маріупольської групи УБОЗ ГУМВС України в Донецькій області.

"При цьому, міліціонер усвідомлював, що своїми діями він порушує присягу працівника органів МВС України, але байдуже поставився до цього та умисно не вжив ніяких заходів щодо звільнення захопленої адміністративної будівлі та затримання членів терористичної організації "ДНР", - заявили у ГПУ.

Окрім того, після звільнення у 2014 році з органів МВС України у зв’язку із виходом на пенсію, колишній керівник переїхав до Новоазовська, тобто на тимчасово окуповану терористами територію.

Знаходячись там Моргун став членом терористичної організації "ДНР", а в березні 2015 року навіть очолив незаконний орган влади – адміністрацію Новоазовського району.

На даний час міліціонера оголошено у розшук. Йому повідомлено про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 365 (перевищення влади або службових повноважень) та ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній організації) КК України.

Виходячи з того, що обвинувачуваний самостійно не з’являється на допити до слідчого та перебуває на тимчасово окупованій терористами території, прокуратурою прийнято рішення про передачу справи до суду для заочного засудження колишнього керівника Маріупольської міліції.

Слід зазначити, що прокуратура Донецької області вперше впроваджує практику заочного засудження.

Олегу Моргуну загрожує до 15 років позбавлення волі.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: